Zakup nieruchomości

Szanowni Państwo. Radość z poszukiwania własnych nowych czterech kątów udziela się również nam. Cieszymy się że możemy z Państwem dzielić ten czas.

Dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości na etapie zakupu nieruchomości?

Większy wybór nieruchomości.

W  naszej ofercie znajdują się nieruchomości, które posiadamy na sprzedaż wyłącznie u nas.

Dostęp do okazyjnych ofert.

Jesteśmy na bieżąco każdego dnia by wyszukiwać dla Państwa oferty ‘perełki’. Takie nieruchomości potrafią się sprzedać nawet w 20 minut!

Znajomość rynku nieruchomości.

W obecnym czasie przy tak ogromnej dynamice znajomość rynku nieruchomości gwarantuje właściwie podjętą decyzję. Zapraszamy serdecznie do konsultacji ze specjalistami, którzy pomogą Państwu znaleźć odpowiednią nieruchomość spełniającą dokładnie Państwa oczekiwania. 

Negocjacje.

Jeden z mniej przyjemnych momentów zakupu nieruchomości. Czynność sprzedaży-zakupu nieruchomości to kompromis pomiędzy oczekiwaniami stron o sprzecznych dla nich interesach. 

Sprawdzony Doradca Finansowy.

Kredyt? Ilość ofert na rynku usług bankowych przyprawia o zawrót głowy a zapisy w umowach często niezrozumiałe i nieczytelne.  

Skorzystaj z darmowej usługi Doradcy Finansowego w naszym biurze. Pomoże on przebrnąć przez skomplikowane umowy bankowe, oceni zdolność kredytową oraz wybierze najbardziej korzystny kredyt hipoteczny. Nasi Doradcy Finansowi posiadają wszystkie oferty bankowe aktualne na rynku.  To prawdziwa oszczędność czasu!

Sprawdzenie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości.

Nie kupuj kota w worku. Nieruchomości często mają nieuregulowany stan prawny lub niezgodny z rzeczywistością stan faktyczny. Nasi Doradcy weryfikują każdą nieruchomość przed przyjęciem do sprzedaży. 

Bezpieczeństwo transakcji.

W Homely Living stawiamy na wysoką jakość usług. Regularnie doszkalamy naszych Doradców ds. nieruchomości aby świadczyć dla Państwa wysoką jakość usług. Posiadamy ubezpieczenie OC obowiązkowe oraz dobrowolne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami .

Komplet dokumentów Legal Compliance.

Umowy w Homely Living sporządzone są przez zewnętrzną Kancelarię Prawną. Nasze dokumenty są bezpieczne oraz zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Umowy sporządzamy indywidualnie na każdą sprzedaż.