Zakup nieruchomości

Szanowni Państwo. Radość z poszukiwania własnych nowych czterech kątów udziela się również nam. Cieszymy się że możemy z Państwem dzielić ten czas.

Dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości na etapie zakupu nieruchomości?

Większy wybór nieruchomości.

Biuro nie raz posiada w swojej ofercie nieruchomości które znajdują się wyłącznie w wewnętrznym systemie.

Dostęp do okazyjnych ofert.

Jesteśmy na bieżąco każdego dnia by wyszukiwać oferty ‘perełki’. Takie nieruchomości potrafią się sprzedać nawet w 20 minut! Samemu można przeoczyć okazję.

Znajomość rynku nieruchomości.

Boisz się, że przepłacasz? Wykwalifikowany doradca nieruchomości od razu wie czy cena nie jest za wysoka.  

Negocjacje.

Jeden z mniej przyjemnych momentów zakupu nieruchomości. Decyzja została podjęta. To jest wymarzona nieruchomość. Tylko ta cena.  Doradca do spraw nieruchomości wykona pracę za Państwa. Profesjonalnie podejdzie do tematu, rozładuje napięcie ale przede wszystkim zrobi to w Państwa imieniu.

Sprawdzony Doradca Finansowy.

Kredyt? Ilość ofert na rynku usług bankowych przyprawia o zawrót głowy a zapisy w umowach często niezrozumiałe i nieczytelne.  

Skorzystaj z darmowej usługi Doradcy Finansowego w naszym biurze. Pomoże on przebrnąć przez skomplikowane umowy bankowe, oceni zdolność kredytową oraz wybierze najbardziej korzystny kredyt hipoteczny. Nasi Doradcy Finansowi posiadają wszystkie oferty bankowe aktualne na rynku.  To prawdziwa oszczędność czasu!

Sprawdzenie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości.

Nie kupuj kota w worku. Nie rzadko właściciele mieszkań mają nieuregulowany stan prawny lub niezgodny z rzeczywistością stan faktyczny. Nasi Doradcy doskonale wiedzą na co zwracać uwagę by nie wpaść w pułapkę.

Bezpieczeństwo transakcji.

W Homely Living stawiamy na wysoką jakość usług. Regularnie doszkalamy naszych Doradców by świadczyć dla Państwa wysoki standard usług.   Posiadamy wysokie ubezpieczenie OC obowiązkowe oraz dobrowolne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami .

Komplet dokumentów Legal Compliance.

Umowy w Homely Living sporządzone są przez zewnętrzną kancelarię prawną. Nie tylko są bezpieczne ale również zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Umowy sporządzamy indywidualnie na każdą sprzedaż.