Sprzedaż nieruchomości

Statystycznie w ciągu całego życia Polski obywatel zmienia swoje miejsce zamieszkania 5 razy w życiu.

Co w przybliżeniu wynika iż do zmiany miejsca zamieszkania przeciętnie dochodzi co 15 lat.

Oczywiście jest to jedynie statystyka.

Często bywa, że sprzedajemy nieruchomość raz, dwa razy w życiu. Dlatego warto przekazać sprawy w ręce profesjonalistów, którzy doskonale znają rynek nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogą Państwu skutecznie i bezpiecznie sprzedać nieruchomość.

Zalety sprzedaży nieruchomości z biurem Homely Living:

  • Dedykowany Opiekun Nieruchomości.

Dedykowany Opiekun Nieruchomości przeprowadzi Państwa przez cały proces sprzedaży. Oceni Państwa nieruchomość, zweryfikuje stan prawny, dopasuje odpowiednią strategię. marketingową, dopilnuje wszelkich terminów oraz formalności.

  • Właściwe doradztwo.

Każda nieruchomość jest na swój sposób wyjątkowa. Profesjonalne podejście to indywidualny plan działania skrojony na Państwa potrzeby by osiągnąć sukces.

  • Aktywna i kreatywna obsługa.

Aktywnie poszukujemy klienta. Wdrażamy nowe rozwiązania marketingowe. Nie boimy się wyzwań. Motywacją jest Państwa satysfakcja.

  • Profesjonalna oferta sprzedaży nieruchomości.

Korzystamy z najskuteczniejszych metod sprzedaży i promocji w oparciu o najnowsze technologie. Prezentacja na portalach ogłoszeniowych, social media, prasa, bilbordy, prezentacje, dni otwarte. Dla potrzeb przeprowadzimy dla Państwa wirtualny spacer po nieruchomości lub wizualizację wnętrza gdy nieruchomość wymaga remontu.

  • Bezpieczeństwo transakcji.

Nad transakcją sprzedaży czuwa Dedykowany Opiekun Nieruchomości. Regularnie doszkalamy naszych specjalistów by świadczyć dla Państwa wysoki standard usług.   Posiadamy wysokie ubezpieczenie OC obowiązkowe oraz dobrowolne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami .

  • Pewny klient kupujący.

Weryfikujemy chętne do zakupu nieruchomości pod kątem zdolności finansowej bądź kredytowej przez niezależnych Ekspertów Finansowych.  

  • Komplet dokumentów Legal Compliance.

Umowy w Homely Living sporządzone są przez zewnętrzną kancelarię prawną. Nie tylko są bezpieczne ale również zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Umowy sporządzamy indywidualnie na każdą sprzedaż.

  • Stały kontakt.

Informujemy o wszelkich zmianach oraz terminach. Konsultujemy nowe metody promocyjne. Świadczymy wysoką jakość usług i chcemy aby Państwo wiedzieli, że dokładamy wszelkich starań by sprzedać nieruchomość. Nie pozostawiamy Państwa bez wiedzy.

  • Korzystanie z usług biura nieruchomości to prawdziwa oszczędność czasu!

Przeprowadzamy za Państwa szereg czynności, które bywają czasochłonne. Obieramy strategię marketingową, odbieramy telefony, przeprowadzamy prezentację, weryfikujemy klienta, kompletujemy niezbędne dokumenty a wszystko po to by czas sprzedaży nieruchomości był dla Państwa wyjątkowy.

Homely Living to nowa jakość usług.

Powierz nam nieruchomość i odetchnij z ulgą. Jest w dobrych rękach.