Portugalia

 ZAINWESTUJ I ZAMIESZKAJ W PORTUGALII

Klimat śródziemnomorski, piaszczyste malownicze plaże, dobre wino oraz kuchnia bogata w owoce morza - to zaledwie kilka powodów dla których wiele osób wybiera Portugalię jako kierunek turystyczny lub jako miejsce do życia. 

Ponieważ przeprowadzka do Portugalii nie zawsze jest możliwa, osobom, które są zainteresowane ciepłym krajem pozostaje zakup nieruchomości. Wraz ze wzrostem turystów w Portugalii rośnie rynek nieruchomości pod wynajem. Dobra lokalizacja nieruchomości gwarantuje obłożenie przez cały rok, szczególnie w rejonie Algavre gdzie dobra pogoda trwa przez 360 dni w roku. 

Inwestycja w nieruchomości zagraniczne to intratna propozycja, która może się zwrócić bardzo szybko. Może być również dobrym początkiem na potencjalną przeprowadzkę do Portugalii.  
W naszej ofercie posiadamy:

  • Wille z basenem
  • Hotele
  • Restauracje
  • Nieruchomości z rynku komercyjnego 

Skorzystaj ze wsparcia wykwalifikowanego zespołu z wieloletnim doświadczeniem Agentów Nieruchomości z Portugalii, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą nieruchomość zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Przeprowadzimy proces zakupu nieruchomości w sposób bezpieczny i sprawdzony. 

Nie zatrzymuj się na drodze do spełnienia własnych marzeń.

Skontaktuj się z nami już dziś. 

Pozdrawiamy, 

Zespół Homely Living