Doradca ds. nieruchomości

W związku z dynamicznym rozwojem agencji nieruchomości Homely Living, poszukiwane są osoby energiczne, dyspozycyjne, intersujące się branżą nieruchomości, które chciałyby dołączyć do zespołu specjalistów w nowoczesnej firmie, na następującym stanowisku:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Opis stanowiska:

- obsługa stanowiska w biurze nieruchomości w Lubinie
- przygotowywanie niezbędnych dokumentów i organizacja obowiązków dla agentów
- redagowanie ogłoszeń i raportowanie
- pozyskiwanie ofert w imieniu Homely Living w oparciu o szkolenie stanowiskowe i dedykowane narzędzia
- obsługa klientów Homely Living
- współpraca z radcami prawnymi, doradcami kredytowymi oraz notariuszami
- wspieranie relacji z klientami i zapewnienie najwyższego poziomu usług

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
- bardzo dobra organizacja obowiązków
- zainteresowanie tematyką nieruchomości
- wysokie zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
- determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziane osoby również bez doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawa + prowizja
- w pełni wyposażone stanowisko w biurze i narzędzia  (laptop + telefon + nowoczesny system CRM)
- pakiet szkoleń wdrażających
- nadzór i opiekę ze strony doświadczonego zespołu
- pomoc i wiedza w zakresie nieruchomości
- możliwość awansu i rozwoju osobistego
- przyjazna atmosfera w młodym i kreatywnym zespole specjalistów

Czekamy na Ciebie – aplikuj

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz załączoną niżej klauzulą na adres e-mail: kariera@homelyliving.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Homely Living moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie zatrudnienia, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Homely Living moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy iż aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak nić 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Homely Living z siedzibą w Lubinie, ul. Piłsudskiego 8, kontakt biuro@homelyliving.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.homelyliving.pl w polityce prywatności.